Hazır Site Kodları Web Siteniz İçin Hazır Site Kodları

 • Onur YURT
 • iletisim@hazirsitekodlari.com
 • 57

  Makale

 • 3

  Yorum

 • 8

  Kategori

Webmaster adına tüm bilgi ve paylaşım platformudur.

Senin Kodun

Ana Sayfa / Css / En Popüler 5 CSS Kütüphanesi 2020

Css | 14 Mayıs 2020 | 0 | 867
En Popüler 5 CSS Kütüphanesi 2020

Web geliştiricileri olarak işimizi büyük ölçüde kolaylaştıran CSS kütüphaneleri mevcut. CSS3 teknolojisinin ortaya çıkmasıyla kazanılan kolaylıklar bu CSS kütüphanelerinin artmasını sağladı. Kütüphanelerin çeşidi ve sayısı artıkça arayüz ya da bir değiş ile ön yüz geliştiricilerin işi bir hayli kolaylaştı.

Projelerinizi çok daha etkin ve kolay yönetebilmenizi, efekt verebilmenizi sağlayan bu kütüphaneleri sizin için bir araya getirdim. Benim sıklıkla kullandığım, başvurduğum kütüphanelerdir ve genelikle çoğu popüler olarak birçok web geliştiricisi tarafından kullanılmaktadır.

1- Animate CSS

İçerisinde birden fazla CSS ile yapılmış animasyon efektleri barındıran son derece stabil çalışan bir CSS kütüphanesidir. JQuery ve CSS ile oldukça kolayca projelerinizde animasyonlar ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve tamamen ücretsiz, özgür bir kütüphanedir. Animate CSS kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

2- Hover CSS

Sadece CSS3 teknolojisini kullanarak fare ile üzerine gelince basit ama etkili görsel efektler, animasyonlar uygulamak istiyorsanız hover css sizin en ideal CSS kütüphanesidir. Oldukça basit ve kullanışlı efektler yapmanızı sağlayan Hover CSS sadece css kalıplarını kullanmaktadır. Hover CSS kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

3- Magic Animations

Üç boyutlu görsel animasyonlar kullanmak istiyorsanız bu CSS kütüphanesi tam size göre. Birbirinden farklı şekillerde nesneleri, ikonları 3D boyutlu olarak animasyonlu yapmakta olan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir CSS kütüphanesidir. Magic Animations kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

4- Kite CSS

Tamamen responsive ve esnek bir internet sitesi iskeleti oluşturmak istiyorsanız kullanmanız gereken CSS kütüphanesi Kite’dir. Kite tamamen yapısal olarak esnek, kolay ve kullanışlı bir css kütüphanesidir. Kite CSS kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

5- CSS Loaders (Yükleyiciler)

Sıfırdan bir yükleyicisi oluşturmak oldukça zahmetlidir. Bizi bu dertten kurtaracak olan CSS kütüphanesi ise CSS Loaders’dır. Herhangi bir görsel kullanmadan, gif vb büyük boyutlu ve sabit ölçekli görsel yerine tamamen CSS teknolojisini kullanarak yükleniyor geçişleri, loaderslarını bu kütüphane ile kolayca oluşturabilirsiniz. CSS Loaders kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

BENZER KONULAR

Css | Kategorisine Ait Yazıların Daha Fazlası...

KONU HAKKINDA (Yorum Yapılmamış) | SENDE YORUM YAP DESTEK OL!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

BEN KİMİM?

Onur YURT

Web Developer And Coder

Merhaba arkadaşlar Adım Onur YÜRT Bursada doğdum ve yaşıyorum 2009 yılından itibaren web hayatına adım attım ve şuanda bulunduğum sayfayı açtım amaçım sizlere birşeyler öğretmek ve kazandırmak Web tasarım konusunda kendimi yeterince geliştirdiğime inanıyorum bu bilgileri zamanla siz değerli takipçilerime sunmak yeterince bildiğim kodlama diller Css3, Html5, Javascript ve Php dir.

POPULER KONULAR

Hazır Site Kodları Web Siteniz İçin Hazır Site Kodları...